BULK Group:              fotovideoshop.sk                proficams.eu               fujiskladom.sk               photon.sk               glidecam.sk              novoflex.sk             fujiklub.sk                            
 

Popis zariadenia Glidecam XR-2000:

Profesionálny kamerový stabilizátor Glidecam XR-2000 určený pre videokamery do hmotnosti 2,75kg.

Stabilizačné zariadenia Glidecam sa vyznačujú precíznym spracovaním, sofistikovanými materiálmi, ako sú zliatiny titánu používané v kozmickom výskume, a sú osadené vysokokvalitnými ložiskami, ktoré zabezpečujú maximálnu a plynulú stabilizáciu kamery vo všetkých situáciách. Glidecam XR prináša všestrannosť a cenovú dostupnosť do sveta ručnej kamerovej stabilizácie.

Glidecam XR-Series stabilizátory pracujú tak dobre, že môžete natáčať neuveriteľne plynulé a pôvabné zábery, aj v extrémnych podmienkach, ako napríklad chôdza hore a dole po schodoch, alebo beh po nerovnom teréne. A pokiaľ ide o bežné fotografovanie, ako je chôdza či pohybu videokamery, resp. fotoaparátu, pomaly okolo niekoho, výsledky sú rovnako čarovné.

Kamerová platforma ponúka rýchle vyváženie v oboch smeroch. Rovnako, dolná platforma so závažiami umožňuje posúvať segmenty so závažiami do oboch strán, a podstatne tak uľahčujú manipuláciu a umožňujú vysoko precízne vyváženie - Kamerový stabilizátor Glidecam XR-2000 je dodávaný vrátane 16 ks závaží.

Glidecam XR  predstavuje najkvalitnejšií kamerový stabilizátor na trhu za bezkonkurenčnú cenu.

Technické údaje:

Glidecam XR-2000

Hmotnosť kamery : 0,9 - 2,75 kg
Rozmery hlavy : 15 x 10 x 1,7 cm
Rozmery základne : 25 x 10 cm
Priemer centrál. tyče : 2,5 cm
Dĺžka centrál. tyče : 38 - 55 cm
Hmotnosť : 0,9 kg (bez závaží)
Počet závaží : 12 ks veľké + 4 ks malé
Pripevnenie  kamery : 1/4" statívová skrutka
Made in USA
Kúpiť Glidecam XR-2000Aktuality Foto / Video